top of page
Železniční přeprava

Po kolejích

Železniční přepravy jsou důležitou součástí služeb projektové logistiky. Umožňují s využitím speciální železniční techniky přepravy nadrozměrných nákladů v mnoha případech efektivněji, bezpečněji a předvídatelněji ve srovnání s dalšími způsoby dopravy.

 Železniční přeprava zboží

Alternativa ke kamionové přepravě

Železniční přeprava vám může ušetřit dopravní náklady a je alternativou ke standardní kamionové přepravě. Zjišťujeme přepravu konvenčních i nekonvenčních zásilek. Bezpečně přepravíme váš produkt v rámci celé Evropy.

Například železniční spojení mezi Evropou a Asií představuje rozumný kompromis mezi cenou a délkou trvání přepravy oproti letecké nebo námořní dopravě.

Dalším důležitým směrem a trhem jsou železniční spoje mezi jihem Evropy – přístavem Pireus a destinacemi ve střední a východní Evropě. Ve spolupráci s dalšími přepravními společnostmi je možné organizovat obousměrné železniční přepravy také z dalších přístavů např. z Terstu nebo některých přístavů v Turecku.

 

Pro zboží nevyžadující expresní přepravu a méně senzitivní zboží je železniční doprava s Nosek Group efektivním, ekologickým, bezpečným a komfortním řešením.

Přeprava nákladu po železnici

Vhodné řešení nákladu

bottom of page