top of page

S vědomím z minulosti jsme připraveni na budoucnost

Ve společnosti Nosek Group neustále vyvíjíme nová a inovativní řešení dodavatelského řetězce, abychom vylepšili ty stávající.

O_nas_1x.jpg

Naše přidaná hodnota

  • Prakticky orientované logistické poradenství 

  • Partnerství od konceptu až po úspěšnou realizaci

  • Více než dlouholeté zkušenosti a hluboké znalosti v oboru

Logistika a dodavatelský řetězec určují úspěch vaší společnosti. Efektivita a průběžná optimalizace mají největší dopad. Náš konzultační tým se specializuje na strategický rozvoj, plánování a realizaci veškerých logistických projektů.

 

V naší smluvní logistice pak jde o nalezení řešení pro logistiku určitého dodavatelského řetězce, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání. Můžete si být jisti, že naši specialisté pro vás vyberou dokonalý produkt.

O_nas_2x.jpg

Logistika a poradenství v oblasti dodavatelského řetězce

Nepřetržitá efektivita

Ikona_16.png

Definice cílů

Analýza vašich okolností a potřeb. Detekce potenciálů. Definice cílů a rámcových podmínek. Možné varianty řešení pro individuální situaci. Neustálá výměna za další, dobrou spolupráci – jsme zvyklí překonávat překážky a otevírat nové perspektivy.

Ikona_17.png

Náš základ

"To nejcennější, co si můžete navzájem dát, je důvěra. Na tom je založena naše práce."

Ikona_23.png

Jsme tým

Všichni přispíváme silnými stránkami a zkušenostmi a jsme tak v otevřené a upřímné výměně konikaci s našimi zákazníky. Váš projekt je v dobrých rukou. Naši odborníci vás doprovodí k vašemu cíli.

Ikona_19.png

Inovativní logistická řešení

Naše služba začíná nezávaznou úvodní konzultací, pokud možno na místě. Společně analyzujeme potenciál projektu a plánujeme rozhodující kroky prakticky orientovaným způsobem.

Ikona_20.png

Analýza

Objektivní a kritická analýza ukazuje potřebu jednat. Společně kontrolujeme, které nové možnosti jsou otevřené. Cesty k cíli se tak otevírají.

Ikona_14.png

Implementace

Objektivní a kritická analýza ukazuje potřebu jednat. Společně kontrolujeme, které nové možnosti jsou otevřené. Cesty k cíli se tak otevírají.

bottom of page