top of page
Námořní přeprava zboží a zásilek

Po moři

V Nosek Group nabízíme určitou možnost služeb, které splňují vaše požadavky na námořní nákladní řetězec.

Námořní přeprava

Vývoz a dovoz

Spotřební zboží pro vývoz a dovoz, ať už jde o textil, těžké zboží, chemikálie, léčiva, ovoce, zeleninu, domácí potřeby, hračky, cigarety – to vše prochází přístavními operacemi, které balí kontejnery nebo je nakládají a přepravují.

 

A přístav Hamburk není výjimkou, bez ohledu na to, odkud zboží pochází nebo kam jde, ať už je to Brazílie, Mexiko, USA, Kanada, Spojené arabské emiráty, Afrika, Indie, Čína, Malajsie, Singapur, Indonésie, Vietnam, Filipíny, Korea, Japonsko, Tchaj-wan - zde je to jen otázka dovozu nebo vývozu.

Náš možnost je navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy komplexních přepravních služeb od dveří ke dveřím, stejně jako vše mezi tím. Zajistíme vám přepravu kontejnerových i dílčích zásilek v exportu a importu. Kromě toho vám poskytneme informace o všech rámcových podmínkách, jako jsou celní předpisy nebo pojištění přepravy, a podpoříme vás při získávání všech požadovaných dovozních a vývozních dokumentů.

 

Celý manipulační proces vaší přepravy je tak společností Nosek Group odborně a spolehlivě řízen. Nabízíme také nákladově efektivní řešení a kombinujeme produkty letecké a námořní přepravy, takže můžete ušetřit čas a peníze.

Přeprava nákladu po moři

Vhodné řešení nákladu

bottom of page