top of page
Autodoprava skříňovou dodávkou

Dostáváme zboží do pohybu

Představte si, že nezáleží na tom, kde v Česku máte svůj náklad a kam ho chcete, směřovat. Nezáleží také zda musí být váš náklad přepravován v plachtovém vozidle nebo řízen teplotou. Nezáleží ani na tom, zda potřebujete dopravu v hlavní sezóně nebo jen kdykoli v roce. Důležité je pro vás včasné dodání a cena. Pro Nosek Group to znamená vybrat to nejlepší možné přepravní řešení.

Autodoprava dodávkovými vozidly

Naše služby zahrnují: 

  • Sběrné služby

  • Interní logistika

  • Projektová logistika

  • Národní a mezinárodní dodávky Just-In-Time

  • Zajištění přepravy pomocí jiných dopravců nebo nejefektivnější řešení přepravy

  • Poradenství v logistice a souvisejících službách

  • Zajištění kompletní služby v oblasti celního řízení 

  • Služby s přidanou hodnotou

Z České republiky do Holandska, z Belgie do Polska nebo z Itálie do Skandinávie – ať už jsou vaše destinace jakékoli, cestu již známe. Nosek Group přepraví tisíce nákladů ročně převážně v dodávkách. Od palety po celovůz, od malého Sprinteru až po jumbo přívěs. Naše široká škála služeb  již přesvědčila mnoho zákazníků. 


Děláme tedy to, že sladíme naše služby s vašimi potřebami a bez ohledu na to, co nám svěříte, postaráme se o vás a váš produkt. S odhodláním a spolehlivostí. Váš náklad je vaším nejdůležitějším aktivem. Víme to. Proto jsme se každý den zavázali zajistit, aby citlivé zboží v rámci Evropy dosáhlo svého místa určení. Soudružnost, inovace a serióznost pro nás nejsou protiklady, ale vlastnosti, které pro vás vytvářejí přidanou hodnotu. To je to, co nás dělá zvláštními a jsme na to v naší společnosti hrdí.

Přeprava zboží skříňovou dodávkou

Spolupracujeme s kvalitními a spolehlivými partnery

Nepřetržitá efektivita

Výkony

Pokud chcete být úspěšní, musíte se neustále pohybovat. A často jdete o krok dále. Otázky, jako je bezpečnost přepravy, nedostatek nákladového prostoru a vysoké nároky na včasné doručení pro nás tak představují každodenní výzvy.

Digitalizace

Stojíme za servisem na vysoké úrovni kvality. Na velkých projektech dlouhodobě spolupracujeme s kvalitními a spolehlivými partnery. Navrhujeme výhody pro zákazníky prostřednictvím transparentní efektivity v reálném čase.

Vozový park

Náš vozový park a vozy našich dopravních partnerů vás zaveze dál. Každá jízda pro nás v tuto chvíli odráží nejlepší možnou cestu.

Nabízíme hodně

S naší logistikou snížíte své administrativní a provozní náklady a zároveň zvýšíte své potenciální zisky.

Očekáváme hodně

Potřebujeme čestné a spolehlivé partnery s vlastními nákladními vozidly, kteří nás podporují. S našimi dopravci zacházíme spravedlivě. To také zahrnuje vzájemnou pomoc, když se věci stanou obtížnými a proto hledáme společné řešení.

Paletová přeprava EU

S námi se vše točí kolem vás

Nepřetržitá efektivita je součástí každodenního života. Na experimenty je sotva dost času. Našim cílem je především velmi rychlý a maximálně bezpečný způsob přepravy.

bottom of page